Aktuální informace – COVID-19

Pro všechny pacienty nemocnice bude od pondělí 30. 3. pouze jediný vstup, který bude sloužit jako filtr a kde bude každému příchozímu změřena teplota.

JSME PŘIPRAVENI
Vzhledem k tendenci růstu nákazy COVID-19 může také městecká nemocnice počítat s prvním nakaženým pacientem. Pro takový případ má připravena organizační opatření, se kterými jsou seznámeni všichni zdravotníci. Pro případné pacienty s nákazou COVID-19 jsou vyčleněna lůžka na izolovaném pracovišti. Stejně tak existují organizační opatření v případě možné nákazy v řadách zaměstnanců. Číst dál

 

Omezení provozu nemocnice

Od pondělí 16. 3. 2020 se v souvislosti s aktuální situací zavádí v Městské nemocnici Městec Králové do odvolání tato opatření:
– Omezení provozu: ruší se plánované operace v jednodenním režimu a omezuje se provoz specializovaných ambulancí, nadále jsou řešeny pouze neodkladné stavy
– RTG: omezení na neodkladné, fyzioterapie: zrušení plánovaných procedur
– Objednaní pacienti budou kontaktováni telefonicky
Číst dál

 

Zákaz návštěv na všech odděleních nemocnice

Z důvodu nepříznivé situace v souvislosti s šířením nákazy COVID-19 a na základě nařízení Bezpečnostní rady státu je s platností od 9. 3. 2020 na všech odděleních Městské nemocnice Městec Králové platný zákaz návštěv platný pro všechny pacienty bez výjimky.
Zároveň platí omezení pro kontakt se sociálními pracovnicemi nemocnice, které od 13. 3. 2020 dočasně vyřizují vaše požadavky pouze telefonicky – kontakty najdete zde.
Děkujeme za pochopení

 
 
 
 

Speciální akce – 3D/4D ultrazvuk

Speciální akce – do konce dubna 2020 nabízíme 3D/4D ultrazvuk plodu za akční cenu 490,- Kč (cena dle ceníku 800,- Kč) – trojrozměrné zobrazení, záznam v podobě fotografie nebo videa, možnost uložit na datový nosič. Objednání možno na tel. 325 633 115.

 
 
 

Lékárna v nemocnici již v provozu

2. 12. 2019 – Lékárna BENU v prostorách nemocnice (bývalá vrátnice) je od prosince v provozu. Otevírací doba od 7.30 do 15.30 má usnadnit především pacientům po ambulantním vyšetření rychlé zajištění předepsaných léků. Moderně vybavená lékárna nabízí standardní sortiment řetězce BENU.