Společně pomáháme přírodě i lidem

Naše nemocnice se zapojila do projektu REMOBIL, kdy hlavním smyslem tohoto projektu je podpora hendikepovaných osob a ochrana životního prostředí.
Projekt spočívá ve sběru starých, použitých a jakkoliv poničených mobilních telefonů včetně příslušenství k nim. Z každého odevzdaného mobilního telefonu bude věnováno 10 Kč na charitativní účely.

Následnou demontáž zajišťují odborné firmy zaměstnávající hendikepované a na pracovním trhu znevýhodněné osoby. Získané materiály jsou poté recyklovány.
Sběr v naší nemocnici probíhá od 1. 2. 2022 do 31. 3. 2022 a zapojit se může každý z vás. Výtěžek z vybraných telefonů poputuje Jedličkovu ústavu. Telefony lze odevzdat do třech zelených označených boxů.
První je umístěn v ambulantním traktu u vchodu „A“ vedle automatu na kávu, druhý za vstupem do budovy ředitelství vchod „J“ a třetí v naší mateřské škole U Ježka.
Boxy jsou umístěny tak, aby byly pod dohledem a nedošlo tudíž ke zneužití odevzdaných telefonů.
Odměnou Vám může být, za každý odevzdaný telefon, možnost zapojit se do soutěže o mobilní telefon v hodnotě 10 000 Kč.
Více informací k projektu a soutěži naleznete zde

defaultni-obrazek