Připojujeme se k testování antigenními testy

Od středy 16. 12. 2020 spouštíme v ordinaci praktického lékaře Městské nemocnice Městec Králové dobrovolné antigenní testování k průkazu SARS-CoV-2.

Testování je určeno i pro pacienty neregistrované u praktického lékaře Městské nemocnice Městec Králové a test je hrazen z veřejného zdravotního pojištění.

Naší motivací je odlehčit tímto oficiálním odběrovým antigenním centrům, která mohou být v následujících dnech přetížena.

Testování probíhá každý všední den mezi 13 a 14 hod v ordinaci praktického lékaře MNMK, a to pouze pro předem objednané.
Testování probíhá formou výtěru z nosu a výsledek (pozitivní/negativní) je znám během 20 minut od výtěru.
Objednat se na test je možno na telefonu 702 148 716 každý všední den v čase od 8 do 12 hod.

Více informací k testování najdete zde